ادارۀ عالی امر به معروف و نهی از منکرجهان

ادارۀ عالی امر به معروف و نهی از منکر افغانستان

(مکتب جهانی قرآن شریف)

(این آیات شریفه درمورد داستان پیامبران وجنت ودوزخ  وديگرچيزهای مهم دراین باره است)

(خداوند یگانه درسوره 38 ص آیات 54 - 70 می فرماید )

فَاسْتَعِذْ بِاللّهِ مِنَ الشَّيْطَانِ الرَّجِيمِ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

إِنَّ ذَلِكَ لَحَقٌّ تَخَاصُمُ أَهْلِ النَّارِ ﴿64﴾ قُلْ إِنَّمَا أَنَا مُنذِرٌ وَمَا مِنْ إِلَهٍ إِلَّا اللَّهُ الْوَاحِدُ الْقَهَّارُ ﴿65﴾ رَبُّ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَمَا بَيْنَهُمَا الْعَزِيزُ الْغَفَّارُ ﴿66﴾ قُلْ هُوَ نَبَأٌ عَظِيمٌ ﴿67﴾ أَنتُمْ عَنْهُ مُعْرِضُونَ ﴿68﴾ مَا كَانَ لِي مِنْ عِلْمٍ بِالْمَلَإِ الْأَعْلَى إِذْ يَخْتَصِمُونَ ﴿69﴾ إِن يُوحَى إِلَيَّ إِلَّا أَنَّمَا أَنَا نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿70﴾

ازشرشيطان رانده شده به خدا پناه ببر

به نام خداوند بخشاينده مهربان

اين مجادله اهل آتش قطعا راست است (64) بگو من فقط هشداردهنده ‏اى هستم و جز خداى يگانه قهار معبودى ديگر نيست (65) پروردگار آسمانها و زمين و آنچه ميان آن دو است همان شكست‏ ناپذير آمرزنده (66) بگو اين خبرى بزرگ است (67) كه شما از آن روى برمى ‏تابيد (68) مرا در باره ملاء اعلى هيچ دانشى نبود آنگاه كه مجادله مى‏ كردند (69) به من هيچ چيز وحى نمى ‏شود جز اينكه من هشداردهنده‏ اى آشكارم (70)

(In the name of Allah, Most Gracious, Most Merciful)             

surely that is true the disputing of the inhabitants of the fire (64) say: 'i am only a warner. there is no god except allah, the one, the conqueror, (65) the lord of the heavens and the earth and all that is between them; the almighty, the forgiving. ' (66) say: 'this is a mighty message (67) from which you turn away. (68) i had no knowledge of the high assembly's dispute. (69) this alone is revealed to me, i am only a clear warner. ' (70

ناصردستگیر

د افغانستان د امربالمعروف اونهی عن المنکرعالی اداری رئیس

پایان داستان پیامبران وجنت ودوزخ

معروف ,وجنت ودوزخ ,پیامبران وجنت ,داستان پیامبران منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ربات های اینستاگرام بیمه گر خبرگزاری میثم مارستان بی فصل و نادرخت Danesh-Agah فروشگاه اینترنتی پرشیا مارکت بهترین سایت حسابداران خبره آذربایجان